New items
Zabawy na 4 łapki : program zajęć kynoterapeutycznych rozwijający funkcje poznawcze i percepcyjno-motoryczne
Uczę się z kartami pracy : karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną z elementami przysposobienia do pracy. Cz. 4
Co dać dziecku na gwiazdkę?" : studia nad kulturą czytelniczą i krytyką literatury dla młodych odbiorców w XIX wieku
Czytanie harmonijne : skuteczna nauka czytania dla małych dzieci oraz uczniów z trudnościami
No cover
Praca z uczniem mającym trudności z matematyką : karty pracy : szkoła podstawowa : klasa VI
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Ratownicy Czytelnictwa

Tegoroczna edycja programu Ratownicy Czytelnictwa przebiega pod hasłem "Odkrywamy nowe lądy". Naszą wycieczkę w świat książek tym razem zabieramy najmłodszych czytelników – obszar #1 DZIECI. Podróż rozpoczynamy w Zaczarowanych miejscach i Zaczarowanej okolicy (rzecz o Obornikach), dalej przez Puszczę Zielonkę ruszamy do Poznania i Wielkopolski. Następnie czytamy o Unii Europejskiej, dalej udajemy się do Afryki, Ameryki Południowej a kończymy w dalekiej Japonii.
Odkrywamy nowe lądy.jpg

Dzień Bezpiecznego Internetu

6 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu który został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku i świętowany jest na całym świecie.
Z tej okazji pracownicy Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu Filii w Obornikach zapraszają do swojej placówki, w której można znaleźć wiele ciekawych książek poświęconych temu tematowi. Polecają głównie poradniki dla rodziców i nauczycieli, w których znajdą oni praktyczne wskazówki w zakresie profilaktyki zagrożeń online i edukacji cyfrowej.
DBI_24_900x518_wspieramy.png